Şartlar ve Koşullar

Uygulamayı indirerek veya kullanarak, bu şartlar sizin için otomatik olarak geçerli olacaktır – bu nedenle, uygulamayı kullanmadan önce bunları dikkatlice okuduğunuzdan emin olmalısınız. Uygulamayı, uygulamanın herhangi bir bölümünü veya ticari markalarımızı hiçbir şekilde kopyalamanıza veya değiştirmenize izin verilmez.

Uygulamanın kaynak kodunu çıkarmaya çalışmanıza, uygulamayı başka dillere çevirmenize veya türev sürümler oluşturmanıza izin verilmemektedir. Uygulamanın kendisi ve buna bağlı tüm ticari markalar, telif hakkı, veri tabanı hakları ve diğer fikri mülkiyet hakları Mustafa Barış ÖZKÖK’e aittir.

Mustafa Barış ÖZKÖK, uygulamanın olabildiğince faydalı ve verimli olmasını sağlamaya kararlıdır. Bu nedenle, herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle uygulamada değişiklik yapma veya sunduğu hizmetler için ücret alma hakkını saklı tutuyoruz. Tam olarak ne için ödeme yaptığınızı açıkça belirtmeden uygulama veya hizmetleri için sizden asla ücret talep edilmeyecektir.

Garip Ama Gerçek uygulaması, Hizmet sağlayabilmek için bize sağladığınız kişisel verileri saklar ve işler. Telefonunuzu ve uygulamaya erişiminizi güvende tutmak sizin sorumluluğunuzdadır. Bu nedenle, cihazınızın resmi işletim sistemi tarafından uygulanan yazılım kısıtlamalarını ve sınırlamalarını kaldırma işlemi olan telefonunuzu jailbreak yapmamanızı veya rootlamamanızı öneririz. Bunları yapmanız, telefonunuzu kötü amaçlı yazılımlara/virüslere/kötü amaçlı programlara karşı savunmasız hale getirebilir, telefonunuzun güvenlik özelliklerini tehlikeye atabilir ve Garip Ama Gerçek uygulamasının düzgün çalışmamasına veya hiç çalışmamasına neden olabilir.

Uygulama, Hüküm ve Koşullarını beyan eden üçüncü taraf hizmetleri kullanmaktadır.

Uygulama tarafından kullanılan üçüncü taraf hizmet sağlayıcıların Hüküm ve Koşullarına bağlantı

Mustafa Barış ÖZKÖK’ün sorumluluk almayacağı bazı şeyler bulunmaktadır: Uygulamanın belirli işlevleri, uygulamanın aktif bir internet bağlantısına sahip olmasını gerektirir. Bağlantı Wi-Fi olabilir veya mobil ağ sağlayıcınız tarafından sağlanabilir; ancak Wi-Fi erişiminiz yoksa, uygulamanın tam işlevsellikte çalışmamasından Mustafa Barış ÖZKÖK sorumlu tutulamaz.

Uygulamayı Wi-Fi bulunan bir alanın dışında kullanıyorsanız, mobil ağ sağlayıcınızla yaptığınız sözleşmenin hükümlerinin yine de geçerli olacağını unutmamalısınız. Sonuç olarak, mobil sağlayıcınız tarafından uygulamaya erişirken bağlantı süresi boyunca veri maliyeti veya diğer üçüncü taraf ücretleri sizden ücretlendirilebilir. Uygulamayı kullanırken, veri dolaşımını kapatmadan uygulamayı kendi bölgeniz (yani bölge veya ülke) dışında kullanırsanız, dolaşımdaki veri ücretleri dahil olmak üzere bu tür ücretlerin sorumluluğunu kabul etmiş olursunuz. Uygulamayı kullandığınız cihazın faturasını ödeyen siz değilseniz, uygulamayı kullanmak için faturayı ödeyenden izin aldığınızı varsaydığımızı lütfen unutmayın.

Aynı şekilde, Mustafa Barış ÖZKÖK, uygulamayı kullanma şeklinizin sorumluluğunu her zaman üstlenemez, yani cihazınızın şarjlı kaldığından emin olmanız gerekir – pili biterse ve Hizmetten yararlanmak için açamazsanız, Mustafa Barış ÖZKÖK sorumluluk kabul edemez.

Mustafa Barış ÖZKÖK’ün uygulamayı kullanımınızla ilgili sorumluluğuyla ilgili olarak; uygulamayı kullanırken, her zaman güncel ve doğru olmasını sağlamaya çalışsak da, üçüncü tarafların bize bilgi sağlamasına güvendiğimizi unutmamak önemlidir.  Mustafa Barış ÖZKÖK, uygulamanın bu işlevine tamamen güvenmeniz sonucunda yaşadığınız doğrudan veya dolaylı herhangi bir kayıp için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Bir noktada, uygulamayı güncellemek isteyebiliriz. Uygulama şu anda Android’de mevcuttur – sistem gereksinimleri (ve uygulamanın kullanılabilirliğini genişletmeye karar verdiğimiz tüm ek sistemler için) değişebilir ve uygulamayı kullanmaya devam etmek istiyorsanız güncellemeleri indirmeniz gerekir. Mustafa Barış ÖZKÖK, uygulamayı her zaman sizinle alakalı olacak ve/veya cihazınıza yüklediğiniz Android sürümü ile çalışacak şekilde güncelleyeceğini taahhüt etmez. Bununla birlikte, size sunulduğunda uygulama güncellemelerini her zaman yükleyeceğinizi kabul etmiş oluyorsunuz. Ayrıca, uygulamayı sağlamayı durdurmak isteyebiliriz ve size fesih bildiriminde bulunmadan herhangi bir zamanda uygulamanın kullanımını sonlandırabiliriz. Size aksini söylemediğimiz sürece, herhangi bir feshin ardından, (a) bu şartlarda size verilen haklar ve lisanslar sona erecektir; (b) uygulamayı kullanmayı bırakmalı ve (gerekirse) cihazınızdan silmelisiniz.

Bu Hüküm ve Koşullardaki Değişiklikler

Zaman zaman Şartlar ve Koşullarımızı güncelleyebilirim. Bu nedenle, herhangi bir değişiklik için bu sayfayı periyodik olarak gözden geçirmeniz tavsiye edilir. Bu sayfada yeni Şartlar ve Koşulları yayınlayarak sizi herhangi bir değişiklikten haberdar edeceğim.

Bu şartlar ve koşullar 21.05.2023 tarihinden itibaren geçerlidir.

Bize Ulaşın

Şartlar ve Koşullarım hakkında herhangi bir sorunuz veya öneriniz varsa, musbarozkok@gmail.com adresinden benimle iletişime geçmekten çekinmeyin.