Garip Ama Gerçek hesabınızın silinmesi

Garip Ama Gerçek uygulaması Reklam Destekli bir uygulama olarak oluşturulmuştur. Bu HİZMET, Mustafa Barış ÖZKÖK tarafından ücretsiz olarak sağlanmaktadır. Bu uygulamanın bazı özelliklerini kullanabilmek için üye olunması gerekmektedir. Üyeliğinizi sonlandırdığınız takdirde bu özelliklerden yararlanmanız mümkün olmayacaktır.

Garip Ama Gerçek uygulamasında bulunan hesabınızı ve ilişkili verilerinizi silme işlemini bu sayfada gerçekleştirebilirsiniz. Hesap silme işlemi geri alınamaz ve tüm veriler kalıcı olarak silinir. 

Hesabınızın silinmesi durumunda, Garip Ama Gerçek uygulamasına erişiminiz devam edecektir. Fakat üyelere özel haklardan yararlanmanız mümkün olmayacaktır. İsteğiniz işleme alındığında hesabınızla ilişkili tüm kişisel bilgiler kalıcı olarak silinecektir. Bu işlem, hesap verilerinizi tamamen kaldırarak gizlilik ve güvenliğinizi sağlamayı amaçlamaktadır.

Hesabınızın silinmesi için yapmanız gerekenler:

Hesabınızı ve verilerinizi silmek istediğinizden emin olmanız durumunda, aşağıdaki form kutusunda gerekli alanları doldurup, yorum alanına da şifrenizi yazdıktan sonra gönder butonuna basınız.

İsteğiniz en geç 5 iş günü içinde gerçekleştirilecektir. Şifrenizi unuttuysanız, Garip Ama Gerçek uygulamasında “şifremi unuttum” bölümünü kullanarak şifrenizi öğrenebilirsiniz. Şifresiz olarak gönderilen ya da şifre ve e-mail adresinin eşleşmediği talepler işleme alınmayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir